Misyon & Vizyon

Radix Sağlık, 2005 yılında kurulmuştur. 
Eczacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Radix Sağlık, bu alanda dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak uluslararası boyutta güçlü firmalarla sektöre adım atmıştır.

Radix Sağlık; eczacılık deontolojisinden gelen “Güven, Kalite ve Fayda Sunma” anlayışıyla, her biri kendi alanında lider olan markalarla tüketiciye hizmet vermektedir.
Türkiye exclusive distribütörlüğünü yaptığımız Noreva ve Ingrid Millet (Fransa) ve kendi üretimimiz olan Radix marka ürünlerimizle ülke çapında binden fazla eczanenin rafındayız.
Radix markalı ürünlerimiz şimdilik dört seri olarak tüketicilerin faydasına sunulmuştur.
•    Güneş Serisi
•    Anne- Bebek Serisi
•    Vücut Serisi
•    Saç Serisi
Markaları ve “kaliteli, sağlıklı, ulaşılabilir güzellik” anlayışıyla Radix Sağlık, her geçen gün gelişen eczacılık sektörünün en güvenilen firmaları arasında yer almaya devam etmektedir. Radix Sağlık’ın eczacılık alanında ki bilinçlendirme ve fayda sağlama misyonu her geçen gün güçlenerek yoluna devam edecektir.

RADIX

Radix Pharma, 2005 yılında kurulmuştur. Eczacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Radix Pharma, cilt bakımı alanında kalitesini kanıt

BİZE ULAŞIN
15 Temmuz Mah. Bahar Caddesi Polat İş Merkezi C blok No:6/2 Kat:3 D:32 Güneşli Bağcılar /İstanbul
+90 212 677 37 01
+90 212 677 37 15
info@radixpharma.com
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için posta listemize kaydolun ...
Tüm Hakları Saklıdır 2018 Radix Kurumsal